Кошик
70 відгуків
Мебельная мастерская "Ваше Удобство"
+380 (67) 565-76-91
+380 (66) 420-37-72

Поширені питання

 • Навіщо потрібно викликати майстра на дім?

  Майстер приїжджає до Вас зі зразками матеріалів, щоб допомогти вибрати найбільш підходящий варіант і розрахувати вартість замовлення, виходячи з точних розмірів Вашої меблів та необхідних витратних матеріалів.
 • Скільки зразків привозить з собою майстер?

  Майстер привозить з собою всі наші основні робочі колекції. Такий величезний вибір вам не зможуть запропонувати ні в одному меблевому салоні!
 • Де виконуються роботи з перетяжки меблів?

  Всі роботи виконуються в нашому цеху, оскільки в цьому випадку ми можемо гарантувати найвищу якість і найкоротші терміни.
 • Що вибрати ремонт та заміну старих меблів або купівлю нової?

  Тисячі наших клієнтів вже вибрали ремонт меблів як альтернативу покупки, заплативши в кілька разів менше і отримавши оновлену меблі, нічим не поступається сучасним моделям, а часто і перевершує їх за такими показниками як якість, дизайн та екологічність!
 • З яких етапів складається виконання замовлення?

  Работа по заказу начинается с момента оформления заявки на вызов мастера на дом или в офис. Сделать это можно  по телефону обговорив предварительно дату и время визита . Затем, в удобное для Вас время, к Вам приезжает мастер, который привозит с собой образцы обивочных материалов, помогает определиться с выбором, рассчитывает стоимость ремонта. После заключения договора осуществляется погрузка и перевозка мебели в цех. Выполнение данного этапа возможно в день оформления договора. Далее в нашей мастерской производятся необходимые работы по перетяжке мебели. Заключний етап – доставка меблів клієнту.
 • Скільки буде коштувати перетяжка дивана? Чому не можна назвати точну вартість по телефону?

  Називаючи орієнтовну вартість ремонту меблів по телефону, майстер намагається оцінити обсяг робіт по вашому опису, яке часто виявляється не зовсім коректним. Тільки візуальний огляд, зняття розмірів, аналіз крою обраного вами матеріалу дозволить майстру назвати вам точну вартість конкретно вашої меблів.

 • Скільки часу буде ремонтуватися моя меблі?

  Середній термін виконання замовлення становить 10 робочих днів. Якщо у нас в роботі один диван, на виконання замовлення піде від 3 днів до 1 тижня, якщо не зазначений інший строк.

 • Скільки коштує доставка меблів?

  Вартість доставки меблів становить 500 грн. в дві сторони , включаючи занесення/винос і зборку/розбирання меблів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner